קורס מנעולנות - להשתלב בשוק העבודה כעצמאי או שכיר

Error message

  • Notice: Undefined offset: 1521 in user_node_load() (line 3682 of /home2/galilon/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in user_node_load() (line 3682 of /home2/galilon/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 1521 in user_node_load() (line 3683 of /home2/galilon/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in user_node_load() (line 3683 of /home2/galilon/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 1521 in user_node_load() (line 3684 of /home2/galilon/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in user_node_load() (line 3684 of /home2/galilon/public_html/modules/user/user.module).
קורס מנעולנות - להשתלב בשוק העבודה כעצמאי או שכיר
07/07/2015 - 10:30

קורסים מקצועיים הפכו בשנים האחרונות לרלוונטיים עבור יותר ויותר צעירים שרוצים להבטיח לעצמם תעסוקה בסיום הלימודים. קורס מנעולנות מאפשר לכם להתמקצע בתחום מעניין ומרתק ולהבטיח לעצמכם עבודה מאתגרת עם סיום הלימודים. קורס מנעולנות פותח לכם את האפשרות לבחור בין עסק עצמאי לבין עבודה כשכיר ולמעשה מביא לכם הזדמנות האמיתית לעבוד באופן שמתאים לכם. הקורס מתאים לצעירים בתחילת דרכם וגם לעובדים ותיקים בתחומים דומים כגון מנהלי אחזקה, נגרים, מנהלי בינוי ועוד הרוצים להרחיב את הידע המקצועי שלהם. הקורס מיועד עבור אנשים בעלי יכולת טכנית גבוהה, אשר עבודה עם הידיים היא מטרתם אך גם אנשים מסורבלים יותר יוכלו להקנות לעצמכם הרגלים נכונים שיעזרו להם בעבודות העתידיות שלהם.

קורס מנעולנות- תכני הקורס

קורס מנעולנות הוא ברובו קורס מעשי וחלק נכבד מהזמן יוקדש לעבודה עצמה. במהלך הקורס ילמדו התלמידים על ההתפתחות הטכנולוגית של עולם המנעולנות של ימינו, יכירו לעומק את סוגי המנעולים הקיימים בשוק, ילמדו כיצד לעבוד עם כל מנעול ומנעול וכמובן יבינו את ההקשרים של העבודה עם התחום המשפטי, המשטרתי והערכי. הלימודים יכללו פריצת מנעולים של רכבים ובתים, שכפול רב בריח ומפתחות, התקנת צילינדרים, החלפת מנגנוני דלתות, הפעלת כספות ועוד מגוון של פעולות מעשיות אשר יסייעו להם בעבודה העתידית שלהם בתחום. קורס מנעולנות יאפשר לסטודנטים לגעת, להרגיש ולחוש את החומרים איתם יעבדו בקריירה המקצועית שלהם וגם תלמידים אשר אינם מגיעים מהתחום ואינם בעלי רקע בנושא יוכלו מהר מאוד להיכנס לעניינים. קורס מנעולנות פותח בפני הלומדים עולם חדש ומרתק שבו הם עוזרים ומסייעים לאנשים במגוון תחומים ולעיתים אף מצילים חיים.

קורס מנעולנות- תודעת שירות גבוהה ותפקוד במצבי לחץ

קורס המנעולנות ברובו יעסוק בתחום המעשי ויסביר לתלמידים את העבודה הפרקטית אך חלק חשוב בקורס הוא גם השירות וההבנה כי לא מעט פעמים יעבדו התלמידים במצבי לחץ ובנוסף למקצועיות שלהם יצטרכו להשרות תחושה רגועה ושלווה במהלך עבודתם. תודעת השירות בישראל בשנים האחרונות גדלה משמעותית ולא מעט מהלקוחות כיום בכל התחומים יעדיפו אדם שירותי יותר ולא עובד מקצועי יותר. כמובן שלעבודה המקצועית יש משקל חשוב בבחירת איש המקצוע אבל עובד שירותי, שמסביר את העבודה, שיודע לענות על השאלות בצורה סבלנית יעניק לזכותו נקודות זכות רבות בקריאה הבאה. עבודות הפריצה למשל מלוות במצבי לחץ ולעיתים אף מצבים שבהם כל שנייה חשובה על מנת להציל חיים וכל סטודנט שלומד בקורס מנעולנות יצטרך להבין את גודל האחריות שמוטלת על כתפיו. לא פעם יתקלו הסטודנטים במהלך עבודתם במצבים שבהם פריצה מהירה או פיצוח מהיר של קוד כספת יציל את החיים של הלקוח שלהם או של אחד מבני משפחתו. קורס מנעולנות עשוי להביא את העוברים אותו בהצלחה לעולם מרתק שבו הם גם מצליחים להתפרנס בכבוד וגם לתרום רבות ללקוחות שלהם.