מדינת שכונה

מדינת שכונה
12/04/2010 - 22:58

 

אין מילים, מדינת "שכונה" דיווח על מוקד אש שלא מטופל מייד, "שכונה"  שאין למדינה מערך לקוי של טיפול בשרפות ענק. "שכונה"  שנגמר חומר מעקב שריפה לשריפה של כמה אלפי דונמים. מה יקרה במתקפת אלפי רקטות בגב העורף? "שכונה"  שמספרים לנו שהעורף מוכן לכול תרחיש. 

"שכונה"  שמשקיעים מיליארדים במטוסי קרב לעוד שלוש שנים בזמן שאין מטוס או מסוק אחד מיועד לכיבוי שריפות בארץ. "שכונה"  שראש הממשלה מסדר לנו מטוסי כיבוי בלילה ממדינות שכנות. "שכונה" שנשרפה לנו רמת הגולן ולא נערכים מייד בעניין.

 "שכונה"  שיש לנו שרים לענייני כלום שעולים מיליונים בשנה במקום להשקיע במיליון דברים אחרים כמו מערך כיבוי מהאוויר. "שכונה"  שכולם מחזקים את ידי הכבאים ולא נותנים להם משכורת מכובדת לפרנס את ילדיהם. שכונה שלא נותנים להם תקנים(1200 כבאים בכל המדינה).

"שכונה"  שמכנסים ישבת חירום אחרי שאסון כבר שורף אותנו. "שכונה"  שהילדים שלנו לא יכולים להרגיש בטוח שזה לא יקרה שוב. "שכונה" שגילינו שהמלך ערום . "שכונה"  שהתקשורת מזיינת לנו את המוח ומפחידה במקום לשאול שאלות נוקבות את מקבלי ההחלטות המופקדים על הביטחון והחיים של ילדינו ועוקבים שההבטחות מקוימות.

"שכונה" שאני כותב את הדברים הללו אחרי שאסון כזה פקד אותנו בחג הניסים האור והנרות. נר נגד "שכונה"  שהייתי דוחף ל..... מקבלי ההחלטות . "שכונה"  שעכשיו לא חייבים מחבל בוגר חיזבלה או חמס ומספיקים רק 2.5 שקלים לקופסת גפרורים בשביל להדליק לנו את המדינה מבפנים באזורים שונים, ה"שכונה"  שלנו עולה באש.

והכי "שכונה"  שאויבי המדינה יודעים את זה עכשיו יותר  מתמיד. "שכונה"  שאני שומע שרק עכשיו מטיסים לנו חומר מיוחד ממרסיי  לכיבוי שרפות. "שכונה"  שלא ילמדו את הלקח. "שכונה"  שמדורה קטנה לא כובתה בזמן. שכונה שנשרפת לנו ה"שכונה"  .

 "שכונה" שהעיקר שיש לנו אטום על פי מקורות זרים ואין לנו כאמור לא מטוס ולא חומר לכיבוי האש  נותר לי רק  לאחל לכולנו הרבה בריאות ואהבה יותר מתמיד חג "שמח". "שכונה"  שאנחנו נזקקים לנס בחג החנוכה ועוד מהיוונים אמרתי "שכונה"  הלוו מישהו שומע איזה וולה "שכונה".

 עו"ד עמיר מלצר, מטולה

סגן ראש מועצת מטולה