פאוזה ממשיכה בתנופה

Error message

  • Notice: Undefined offset: 1503 in user_node_load() (line 3682 of /home2/galilon/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in user_node_load() (line 3682 of /home2/galilon/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 1503 in user_node_load() (line 3683 of /home2/galilon/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in user_node_load() (line 3683 of /home2/galilon/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 1503 in user_node_load() (line 3684 of /home2/galilon/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in user_node_load() (line 3684 of /home2/galilon/public_html/modules/user/user.module).
פאוזה ממשיכה בתנופה
01/01/2014 - 14:01

חברת ההפקות "פאוזה בית הפקות", הממוקמת בכפר חרוב, מצויה תמיד במרכז האירועים והיזמות בגליל. כמי שמעורים בעשייה ובפיתוח הגליל ובגולן, הפיקו, לאחרונה בפאוזה שלושה סרטים המשקפים היטב את הקורה באזור כמו גם את היכולות יוצאות הדופן של "פאוזה".

במסגרת ועידת הגליל המתכנסת השנה בטבריה, יוקרן סרט מיוחד, בנוכחות ראש הממשלה, הנשיא, השר סילבן שלום וראשי הרשויות כמו גם היזמים, התעשיינים ואנשי המפתח בגליל. הסרט בוים ע"י יגאל אוחנה והופק באמצעים טכנולוגיים מהמתקדמים ביותר. הסרט סוקר פינות חמד בגליל ומחזק את מאמציה הבלתי נלאים של הרשות לפיתוח הנגב והגליל להפוך את הגליל לאזור הנחשק למגורים בישראל.

סרט נוסף שעליו חתומה "פאוזה בית הפקות" הופק בשיתוף עם "מט"י גולן" (המרכז לטיפוח יזמות) ומספר את סיפורם של חמישה בתי עסק אשר כנגד כל הסיכויים פורחים ומשגשגים ברמת הגולן. הסרט נועד לתת במה לכל העסקים שעושים חייל בעזרת "מט"י גולן".

גם "החברה להגנת הטבע" נהנתה משירותי "פאוזה בית הפקות", אשר הפיקה עבורה את הסרט המספר על עשייתה האדירה והברוכה של החברה להגנת הטבע במציאות הפוליטית המורכבת. הסרט עומד על תהליך קבלת המשוב מהאזרח ומתמקד בקידום צרכי האזרח בנושאי איכות סביבה ופארקים לאומיים. הסרט יוקרן מול שרים ובכירים במשק, בבנייני האומה, בטכס רשמי המסכם את תהליך המשוב מהאזרח, אותו יזמה החברה להגנת הטבע.

יגאל ורונית אוחנה, בעלי חברת "פאוזה בית הפקות" עזבו את המרכז ועברו לרמת-הגולן לפני כשבע שנים, במטרה לשלב איכות חיים עם יצירה ואמנות קצת אחרת. על-אף השקט והמרחב הפסטורלי, החברה המשפחתית שהקימו תופסת נפח גדל והולך ובין הפרויקטים המרובים שהופקו בחברה אפשר לגלות סרטי תדמית לחברות מוכרות, סרטי הדרכה ומוצר והפקות קריאייטיב מגוונות.