מצפים לריטה בגולן

מצפים לריטה בגולן
06/24/2014 - 17:17

ריטה תפתח את סדרת המופעים "לילות ירח בגולן", יומיים לפני שתגיע לקיסריה תגיע ריטה למופע חגיגי באמפי גולן
מיטב אמני ישראל יצפינו הקיץ לגולן להופיע בחגיגת המוסיקה הגולנית שהפכה למסורת, גם מחירי הכרטיסים נמוכים מהנהוג ברחבי הארץ

את סדרת לילות ירח בגולן, תפתח ריטה (10.7.14, אמפי גולן, 140 ₪) שתגיעה עם להקתה וביחד יסחפו וירגשו את הקהל במופע להיטים חגיגי באמפי גולן. בין השירים במופע: "עטוף ברחמים", "מחול מטורף", "חיה לי מיום ליום" ועוד רבים ואהובים.

"אמפי גולן  הממוקם בסמוך לכפר חרוב הפך למוקד מופעים מרכזי בנוף המופעים בארץ כאשר מיטב אומני ישראל הופיעו במקום בהם: יהודה פוליקר, עידן,רייכל, שלום חנוך, ברי סחרוב ועוד רבים וטובים.

 בגולן הירח יותר גדול. המופעים המתקיימים כולם תחת כיפת השמים, בלילות הקיץ הקרירים (בגולן) מקבלים אופי אחר גם בגלל האתרים בהם הם מתקיימים. אתרים ייחודיים המוסיפים נופך ייחודי לאווירה הקסומה. הכבישים צרים ומתפתלים בדרך אל היעד, האוויר צלול וקר (כן, גם באוגוסט) ו...אתם בתוך מחצבה או בסיס ישן מול נוף מדהים, צמוד לצלע ההר.

שבעה מופעים גדולים יערכו הקיץ בגולן, במסגרת "לילות ירח בגולן" הפסטיבל השנתי, שרשם בשנה שעברה מספר שיא של מכירת כרטיסים.

 בגולן מחיר הכרטיס הוא נמוך ביותר,  כולל מופע ללא תשלום, בגולן שמים דגש רב על כך שמחירי הכרטיסים יהיו הוגנים ושווים לכל כיס. מחירי הכרטיסים נמוכים בכ-20% משאר המופעים בארץ. עוד סיבה חשובה להצפין לגולן ולשלב את המופעים עם חופשת הקיץ שלכם.

 שני חידושים עיקריים התווספו השנה לסדרת המופעים, מופע של יהונתן גפן לילדים ולכל המשפחה שיתקיים בשעות אחה"צ, וחבילת כרטיסים מוזלת לקונים יותר ממופע אחד.

עלייה נרשמה גם במכירת חדרי אירוח בתקופת הפסטיבל, והשנה, החליטו בגולן למלא לאורחים את הערב או הבוקר שאחריו ואפילו הלילה בפעילות נוספת מלבד המופע.

המחירים נשארו אטרקטיביים.

 המופעים הנוספים:

 החברים של נטאשה (7.8.14, אמפי גולן, 110 ₪) חוזרים לבמה ובאים להעיר את הגולן עם הלהיטים "פרדי על הבוקר", "עוד נגיעה", "על קו הזינוק", "אל תתפשטי לי" ועוד.

 שלומי שבן עם הקולקטיב (11.8.14, אמפי גולן, 100 ₪) באחד המופעים המרגשים שנראו השנה, יארחו את מארינה מקסימיליאן ואסתר רדא במופע מיוחד לט"ו באב.

 אביתר בנאי (14.8.14, בוואסט, 100 ₪) "יפה כלבנה" ירגש את הקהל עם אלבום חדש ומופע חדש משולב בשיריו המוכרים.

 לילדים - "איך שיר נולד", מפגש מוסיקלי אהוב ביותר עם יהונתן גפן (15.8.14, וואסט, 60 ₪).

 חינם - מופע קאנטרי ובלוז משובח עם ההרכב המוסיקלי "בי-בלוז" (16.8.14, כפר האמנים אניעם)

 סוף הקיץ - "הדג נחש" במופע "זה הזמן להתעורר" (21.8.14, אמפי גולן, 110 ₪) יארחו את מוקי וריף כהן.

 לקניית כרטיסים, זאפה 9080*

 כל הפרטים, כרטיסים וחבילות טיול 04-6962885, 04-6851010, 04-6851019

ובאתר www.tourgolan.org.il    ובפייסבוק "תיירות גולן"

צילום: עודד יעקבי