מפורסמים שחובשים פאות

Error message

  • Notice: Undefined offset: 1521 in user_node_load() (line 3682 of /home2/galilon/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in user_node_load() (line 3682 of /home2/galilon/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 1521 in user_node_load() (line 3683 of /home2/galilon/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in user_node_load() (line 3683 of /home2/galilon/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 1521 in user_node_load() (line 3684 of /home2/galilon/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in user_node_load() (line 3684 of /home2/galilon/public_html/modules/user/user.module).
מפורסמים שחובשים פאות
09/22/2014 - 16:51


אנו נוטים לראות בהם אלילי השלמות והיופי, אך גם הסלבריטאים הכי גדולים בעולם נאלצים לחבוש פאות כדי לשמור על מראה חדשני, ועל שיער בוהק. הכירו את המפורסמים שחובשים פאות בלי שבכלל נשים לב

עדיין לא עבר שבוע מאז הופעתה ההיסטורית של ליידי גאגא בפארק ירקון ועדיין לא התגברנו על תלבושות המופע ושלל הפאות הצבעוניות והמשוגעות שהיא החליפה.

כדי לתת הופעה בלתי נשכחת למעריצים, ליידי גאגא וחבריה הסלבריטאים, עולים לבמה מיוזעים, אנרגטיים ומלאי חיוך. הם מופיעים בסרטים ובסדרות הכי מפורסמות בעולם ואנחנו מלאי הערצה והערכה כלפי היצירות המוסיקליות או תיאטרליות שלהם. אם אתם עדיין מתלבטים איזו פאה לרכוש, ואם בכלל כדאי לכם, אולי הסלבריטאים הבאים ישכנעו אתכם שאתם לא לבד.

ביונסה. אלילת הפופ והבמה, תועדה לא פעם חובשת פאות אשר נראות לכאורה טבעיות. צילומי שהתמקדו בפניה של הכוכבת האמריקאית הוכיחו כי בבוקר אותו צילום היא כנראה שכחה להדק את הפאה. ביונסה ידועה כאחת שנוהגת להחליף את הפאות שלה מידי פעם. בשנת 2013 היא העלתה תמונה שלה לאינסטגרם בו היא מראה את שיערה הטבעי ללא פאות – שיער בלונדי וקצר. פייר, מפתיע!

ליידי גאגא, כוכבת הפופ והטראש היא אחת מחובשות הפאות הגאות ביותר בעולם. בכל מופע שלה היא מחליפה אינספור פאות, וכן בווידאו קליפים בהם היא מככבת. רוב פאותיה הן בלונדיניות, אך לא פעם ניתן לראותה חובשת פאות מפתיעות ומגוונות אחרות. סחטיין עליה.

גם גברים בתעשייה חובשים פאות. ניקולאס קייג', הכוכב ההוליוודי ששיחק באינספור סרטי מופת, חבש לא מעט פאות בהופעותיו בקולנוע, כדי לשוות לעצמו מראה צעיר יותר ובעל שיער מלא. ויתרה מזאת, הוא גאה בכך. הוא צוטט לא פעם אומר כי "אני לא ממש מבין את זה. אני לא השחקן היחיד שחובש פאות בסרטים, אבל בגלל איזה שהיא סיבה אתם נהנים לדבר דווקא עליי".

ג'ון טרבולטה הוא אחד מחובשי הפאות המפורסמים בעולם. למרות שהוא מעולם לא הודה בכך, טרבולטה מתהדר בפאה שמשאירה לו מראה צעיר ומרענן. כתבי הרכילות לא מוותרים לו ובכל פעם מנסים למצוא הוכחה לכך שהוא חובש את הפאה. לצערם, הם לא מצליחים לתפוס אותו לא מוכן.

יש לה מעריצים מסביב לעולם, היא כובשת במות ומוציאה להיטים בקצב, אך מבלי שנשים לב, בזמן הופעותיה על הבמות, בטלוויזיה ואפילו בציבור, זמרת הפופ ריהאנה חובשת פאות שונות ומגוונות. אחרי שהבינה שללכת למעצב שיער זה בזבוז זמן רב ויקר, ובעיקר זה תהליך שפוגע באיכות שערותיה היקרות. לכן, ריהאנה מסוגלת לשנות את סגנון השיער שלה בתדירות גבוהה מאוד על ידי כך שהיא פשוט מחליפה פאות מפעם לפעם. כמו כן, השמועות אומרות שריהאנה, לכאורה, חווה איבוד שיער ונשירה וזו אחת הסיבות שבגללן היא בוחרת לשים פאות. אישה חכמה.