חתונה עד 200 איש

Error message

  • Notice: Undefined offset: 1521 in user_node_load() (line 3682 of /home2/galilon/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in user_node_load() (line 3682 of /home2/galilon/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 1521 in user_node_load() (line 3683 of /home2/galilon/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in user_node_load() (line 3683 of /home2/galilon/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 1521 in user_node_load() (line 3684 of /home2/galilon/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in user_node_load() (line 3684 of /home2/galilon/public_html/modules/user/user.module).
חתונה עד 200 איש
12/01/2014 - 21:31


לא כל זוג חולם לערוך חתונה גדולה הכוללת כמה מאות מוזמנים. ישנם זוגות אשר מעדיפים לחגוג חתונות  קטנות של עד 200 איש ואפילו פחות מזה. בעבר היה נהוג לערוך חתונות גדולות ולהזמין אנשים רבים, גם אם אנו מכירים אותם רק בהיכרות שטחית. היום, בגלל יוקר המחייה ועלות המחירים בעריכת אירועים, זוגות רבים חושבים פעמיים כמה אורחים להזמין לאירוע שלהם, ובאיזו דרך כדי להם לצעוד כאשר הם צועדים לחופה.

חתונות גדולות לעומת קטנות

נכון שלחתונות גדולות יש אפקט אחר מאשר לאחיותיהן, החתונות קטנות. ברם, בחתונות קטנות, גם בעלי השמחה וגם האורחים מרגישים את האינטימיות ואת הקרבה האישית. למשל יש הבדל ענק בין חתונה של 1000 איש ובין חתונה עד 200 איש. תחשבו על זה כך: אתם מוזמנים לאירוע של 1000 מוזמנים. אולי יצא לכם לראות את בעלי השמחה פעם אחת בלבד. לעומת זאת באירועים עד 200 איש לדוגמא, אתם תוכלו לראות את בעלי השמחה בקלות רבה ובלי לחכות הרבה זמן. בחתונות גדולות, ברוב הפעמים הקייטרינג עצמו גם פחות איכותי, בגלל המחיר של כל מנה ומנה. באירועים קטנים אפשר לחסוך הרבה מאוד כסף במספר המנות ולהשקיע את הכסף הזה בדברים אחרים הקשורים לחתונה.

אירועים גדולים? כי זו מסורת

זוגות רבים נוהגים לערוך אירועים בינוניים של עד כ-500 מוזמנים. תמיד יש את אלה שעורכים אירועים גדולים יותר ויש את אלה שעורכים אירועים קטנים יותר. בגלל הדרך שבה גידלו אותנו, למדנו כי אירוע חתונה הוא אירוע  מיוחד לכל זוג ויש לנצור את האירוע הזה בצורה הכי המונית שאפשר. בגלל זה, רבים מהזוגות מזמינים מספר גבוה של מוזמנים, הרבה יותר ממה שהם צריכים או באמת רוצים שיהיו נוכחים. אך מנגד, יש זוגות המעדיפים אירועים קטנים בשביל האווירה האינטימית והלא המונית. אותם אנשים שבחורים באירועים עד 200 איש, הם בדרך כלל אנשים שאוהבים את הלבד והשקט שלהם, בלי כל ההמולה מסביב.

מקומות לאירועים עד 200 איש

בישראל יש מבחר ענק של מקומות לאירועים קטנים ובינוניים. בגלל שיותר קל לארגן מקום לאירוע קטן מאשר גדול, גם מקומות לאירועים גדולים יכולים להתנהל כמקומות לאירועים קטנים. בשנים האחרונות המודה של אירועי החתונה השתנתה מקצה לקצה. לא עוד אירועים המוניים עם מאות מוזמנים, אלא אירועים עד 200 איש במקסימום. טקס החתונה הוא אירוע מיוחד שרוב האנשים חוגגים אותו פעם אחת בלבד בחייהם. משום כך, עריכת אירוע קטן יכולה להפוך את אירוע החתונה לאמוציונלי ורגשי כמו שאירוע של חתונה צריך להיות. אז אם אתם מתכננים לערוך אירוע חתונה בקרוב, אולי כדי שתחשבו על לערוך אירוע של חתונה עד 200 מוזמנים, בשביל האווירה המיוחדת של אירועים מסוג זה.