מתחתנים בקיץ – נוסחים מרעננים / מרגשים לחתונות בקיץ

Error message

  • Notice: Undefined offset: 1521 in user_node_load() (line 3682 of /home2/galilon/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in user_node_load() (line 3682 of /home2/galilon/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 1521 in user_node_load() (line 3683 of /home2/galilon/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in user_node_load() (line 3683 of /home2/galilon/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 1521 in user_node_load() (line 3684 of /home2/galilon/public_html/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in user_node_load() (line 3684 of /home2/galilon/public_html/modules/user/user.module).
מתחתנים בקיץ – נוסחים מרעננים / מרגשים לחתונות בקיץ
05/03/2015 - 11:26

 "זרעי קיץ 
נישאים ברוח 
מעירים זכרונות 
מעוררים ערגונות 
זרעי קיץ 
באים בנחיריים 
ורומזים איזה קיץ 
הולך להיות..."

הקיץ מוציא את הטוב מאנשים, בעיקר ערבי הקיץ, כשהחום המעיק מתמוסס ומשאיר את כולם נינוחים, רגועים ועם תחושה חזקה באוויר של חופשה. אל מול הצורך להתכסות בסמיכה מול הטלוויזיה בחורף, בקיץ הרצון העז לשבת עם חברים על בירה נמצא בעיצומו. אלה הם הימים הטובים ביותר לחתונה – האורחים מגיעים לחתונה עם רצון אמיתי לחגוג את הימים המאושרים האלה. את האנרגיות החיוביות האלה אפשר וצריך לשדר כבר בשלב הזמנות החתונה הנשלחות לאורחים. בדרך כלל, ההזמנות יישלחו בימים יותר קרירים מאשר ימי הקיץ בהם ולכן, כדאי לבחור הזמנות יוקרתיות לחתונה שמשדרות קיץ, יכולות להכניס ולרגש את המוזמנים כשהם לבושים בסוודר כשהמזגן שלהם דלוק על חימום.

אז איך משדרים אווירה קיצית בהזמנת חתונה? חושבים ומדמיינים מה הקיץ אומר עבורכם...

נוסח ההזמנה ורעיונות לנושאים לחתונה

השראה מהסרטים: ישנם כנראה אלפי סרטים שעוסקים באהבה קיצית. זוגות שסרטים הם חלק בלתי נפרד מחייהם בטוח יצליחו להיזכר בסרט שריגש אותם, וממנו ניתן לקחת ציטוט אהוב על שניהם.

משפט להזמנה: "זהו סיפור על נער שפוגש נערה..." – 500 ימים של קיץ (2009)
סרטים יכולים גם לשמש השראה לעיצוב ההזמנה. בקלאסיקה קצין וג'נטלמן,  אולי לא תמצאו ציטוט אהבה קלאסי, אבל בהחלט ניתן לבצע שחזור של התמונה המנצחת והידועה של הסרט כדי לשמש כבסיס נפלא כשבחורים ניסוח הזמנה לחתונה. גם שחזור של טיטאניק יכול להיות רעיון נפלא ורומנטי. בכלל, סרטים יכולים גם לשמש כנושא לעיצוב החתונה לכל אורכה – חתונת שנות ה- 60 בסגנון גריז, חתונה קלאסית עם טיטאניק, ריקוד מושחת לזוגות שגם עומדים להפתיע בריקוד מרגש, ועוד אינסוף סרטים.

השראה משירים: לכל זוג יש את השיר שלו (ואם לא אז אחרי החתונה בטוח יהיה). אם יש לכם שיר שעושה לשניכם משהו בלב, תוכלו לשתף את האורחים שלכם בהזמנת החתונה. ישנם מספר שירים שגם ישדרו חמימות קיצית. אחד מהם הוא "זרעי קיץ" של מאיר אריאל המצוטט לעיל.

"יש לך שמש בליבך בוא והושט לה את ידך" – גלי עטרי

השראה מחופשה ובילויים: כמו שצוין למעלה – קיץ מתקשר לאנשים עם חופשה, ולכן בחירה במרכבים של חופשה לצורך יצירת הזמנה לחתונה, תמיד יוצאים נפלא. הזמנה הנכתבת ומעוצבת כהזמנה למסיבה, או כיציאה לפאב, תתקבל בשמחה אצל האורחים. אפשרות נחמדה נוספת יכולה להיות הזמנה המעוצבת ככרטיס טיסה, או כל דבר שיסמל חופשה.

צבעי קיץ: בקיץ תמיד נבחר צבעים בהירים ועליזים בהרבה, אותם ניישם גם בהזמנות וגם בעיצוב האולם עצמו. בדרך כלל אירועי אביב וקיץ מתהדרים במניפה של צווי תכלת וטורקיז, המזכירים ים וחוף. בעיצוב עצמו ניתן להשתמש במאפיינים של ים, בעיקר אם החתונה נערכת בקרבת הים. מומלץ לבדוק את אתר pantone כדי ללמוד על צבעי העונה שנמצאים באופנה.