עו"ד גירושין מחויב ללקוח

Error message

 • Notice: Undefined offset: 1521 in user_node_load() (line 3682 of /home2/galilon/public_html/modules/user/user.module).
 • Notice: Trying to get property of non-object in user_node_load() (line 3682 of /home2/galilon/public_html/modules/user/user.module).
 • Notice: Undefined offset: 1521 in user_node_load() (line 3683 of /home2/galilon/public_html/modules/user/user.module).
 • Notice: Trying to get property of non-object in user_node_load() (line 3683 of /home2/galilon/public_html/modules/user/user.module).
 • Notice: Undefined offset: 1521 in user_node_load() (line 3684 of /home2/galilon/public_html/modules/user/user.module).
 • Notice: Trying to get property of non-object in user_node_load() (line 3684 of /home2/galilon/public_html/modules/user/user.module).
עו"ד גירושין מחויב ללקוח
05/19/2015 - 21:33

עו"ד גירושין נתפס היום בעיני הציבור כמפלצת לא אנושית כשלמעשה בני הזוג שרוצים להתגרש הם אלו שאינם מסתפקים בהסכם הדדי ואדיב ורוצים דרך הגירושין להקשות בכל מיני דרכים האחד על השניה. עו"ד מצווה לעשות מה שהלקוח מורה לו לעשות כל עוד זה אפשרי ומותר במסגרת החוק.

 גירושין בלחיצת כפתור

אנשים שרוצים להתגרש חשוב שיקבלו לפני המעשה טיפים והסברים כיצד התהליך קורה, לשם כך רצוי לקבוע פגישה עם עו"ד גירושין שזוהי מומחיותו וברשותו כל הכלים לעזור לזוג לעבור את המשוכה הזו לטובה גם אם התוצאה תהיה בסופו של דבר שכל אחד ילך לדרכו. הסיבות לגירושין היום רבות ולהלן חלק מזערי מהן:

 • * נישואין בגיל מאד צעיר
 • * חוסר עניין ושעמום אחרי שנים רבות של נישואין
 • * הילדים כבר לא בבית ואפשר לעשות את מה שהתבקש מזמן
 • * אלימות
 • * בגידה
 • * חוסר תקשורת

אין ספק שהיום יותר מתמיד האצבע על כפתור הגירושין קלה מאד ובשביל לעבור את החוויה המטלטלת הזו בצורה הכי בריאה חשוב שיהיה עו"ד טוב בתמונה. זהו צעד דרמטי עבור כל המשפחה עם השלכות שישפיעו על חייהם של כל הסובבים בעיקר אם מעורבים ילדים. בחירה של עו"ד גירושין תעשה בעיקר על ידי המלצות מאנשים קרובים או מקורבים ואם אין אחד בנמצא ישנה רשימה ארוכה ומרשימה ברחבי המרשתת.

התחלת מסע תהליך הגירושין

עו"ד גירושין מסייע בהכנת הסכם גירושים שצריך לספק את שני הצדדים בטרם צאתם לדרך חדשה. בהסכם הגירושין יש חלוקה של רכוש, משמורת על הילדים, במידה ויש, והתחייבויות שונות של שני הצדדים בהתנהלות ביום שאחרי הגירושין. עו"ד צריך לדעת לגשר על כל הפערים הקיימים בין בני הזוג על מנת לסיים את התהליך בדרך המהירה והכי פחות כואבת.

טיפים של עו"ד גירושין

עו"ד מקצועי ייתן תמיד כמה טיפים לזוג שמגיע ורוצה להתגרש, טיפים שהולכים לישון איתם בלילה ובבוקר קמים עם תובנות אחרות שמשנות את כל התמונה לטובה ואם לא, תמיד אפשר לחזור ולהמשיך בתהליך. הטיפים הם:

לשמור על הילדים – אם נרצה ואם לא, כשיש ילדים בתמונה הם תמיד ייפגעו ויחושו אשמה כלשהי, לכן חשוב מאד, מאד לא לתת להם אף פעם להרגיש אשמים ובוודאי שלא להשתמש בהם ככלי משחק בזמן התהליך.

האם באמת רוצים להתגרש? – לעיתים בלהט הויכוח וחוסר השליטה נאמרים דברים שיוצאים מהקשרם ואחר כך מאד קשה לחזור בהם, לכן חשוב לעשות בדק בית ולדעת בוודאות האם הרצון להתגרש הוא אמיתי  או אקט הפחדה בלבד.

מרוב יועצים הרצונות מתבלבלים – לא לערב יותר מידי אנשים במחשבות, במעשים וברצונות כי דווקא הם אלו שלעיתים מלהיטים את האווירה או לחילופין מפטפטים היכן שלא צריך וגורמים נזק רב לכולם.