תחרות ה"שוקופייס" של דה קרינה

תחרות ה"שוקופייס" של דה קרינה
08/01/2015 - 11:18לרגל חופשת הקיץ ותקופת שיא המבקרים בבוטיק השוקולד "דה קרינה" בעין זיוון בגולן, החלה תחרות צילומים למציאת פני השוקולד של דה קרינה לקיץ 2015.

שוקולד הוא גורם משמעותי לעליית מפלס החיוכים בעולמנו. בבוטיק השוקולד "דה קרינה" בעין זיוון בגולן, מבקשים לגלות את הפנים האלו – המחייכות והשמחות. בימים אלו החלה תחרות צילומים מקוריים בדגש על פנים מחייכות עם שוקולד.  עליכם להנציח את הרגע המאושר ולשלוח באמצעות דף הפייסבוק של דה קרינה. לזוכה בתחרות יוענק שי מתוק ומפנק - מפל שוקולד של דה קרינה.

איך משתתפים בתחרות?

צלמו  תמונה מקורית ביותר שלכם עם מוצרי דה קרינה למשל במרכז המבקרים, בסדנאות השוקולד, בחנויות ברחבי הארץ, בים, בצניחה ממטוס, בצלילה עם דולפינים, או בכל דרך שתבחרו. העלו את התמונה לעמוד הפייסבוק של דה קרינה ולחצו לייק (אהבתי) בעמוד.
צוות שופטים יבחר את התמונה המקורית ביותר מבין התמונות שיעלו לעמוד הפייסבוק של דה קרינה ולזוכה יוענק שי - מפל שוקולד עם המתכון הסודי של דה קרינה.
אז הוציאו את המצלמות וצלמו את ה Chooco Face המיוחד שלכם

 לתקנון התחרות

http://on.fb.me/1O6v5co

תחרות הצילומים תתקיים בין התאריכים - 15/7/2015 ועד ה 31/8/2015.

"דה קרינה", בוטיק שוקולד, שוכן בקיבוץ עין זיוון. הוקם על ידי קרינה וגיורא צ'פלינסקי, אשר עלו לארץ מארגנטינה, והקימו את חזונם בצפון רמת הגולן. קרינה, השוקולטיירית הראשית, דור שלישי למשפחת יצרני שוקולד מארגנטינה, מייצרת קשת רחבה של פרליני פרימיום יוקרתיים בעבודת יד.

דה קרינה- בית קפה שוקולד - מרכז מבקרים : 046993622 נייד 0542179528

www.de-karina.co.il יש לתאם ביקור מראש! המקום כשר וסגור בשבתות וחגים.